Üyelerimiz
   
Cem Gülenç fotografci40(et)hotmail.com
Yetmisli yillarin sonlarina dogru, aralik ayinda bir pazartesi günü sinop’ta dogdu. Daha doğar doğmaz gözlerini açıp etrafindakileri incelemeye basladi. Bunu görenler bu çocuk büyüyünce cin gibi birşey olacak dediler. (hayatı boyunca cem gülenç hakkinda yapılan en kötü tahmindir) daha sonra et ve şarap istedi ama bunu kimse ciddiye almadı, bu ihmal yüzünden cem gülenç şu anda bir halk kahramanı değildir. Sonra, bilim ve teknik dergisinin 347. sayisinda (ekim, 1996), igne deligi (pinhole) teknigi ile ilgili bir yazi okudu (bknz. 62. ve 63. sayfalar). O günden beri fotografla ilgileniyor, ama hala ögrenemedi. vefotoğraf grubu ile birlikte bir seyler üretmeye hevesli bir genç arkadaşımızdır kendisi.
Istanbul'da büyümüs, Bursa'da ilk ve ortaögrenimini tamamlamis. Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisligini bitirmistir. Simdi kendisi Istanbul ve Bursa'da yasamaktadir. Çesitli dergiler için çalismisligi olan fotografçi bos zamanlarinda arkadaslariyla kahveye gitmektedir. Kendisi hakkinda ayrintili bilgiye nüfus müdürlügünden yada kendi sitesinden ulasabilirsiniz.
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Haklari Saklidir © All Rights Reserved
www.vefotograf.com Sitesinde Bulunan Yazili ve Görsel Eserlerin Bütün Haklari ve Sorumlulugu Eser Sahiplerine Aittir. Eserlerin Izinsiz Olarak Kismen veya Tamamen Kopyalanmasi ve Kullanilmasi, 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Yasasina Göre Suçtur.